Autor Wątek: Konus  (Przeczytany 587 razy)

Konus

• Użytkownik zbanowany za sabotaż na forum.
  • Zaawansowany użytkownik
Konus
« dnia: Kwiecień 06, 2016, 14:05 »
Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Piotr na forum jako Konus, przyjechałem z Chełma mam prawie 40 lat i pozdrawiam rodzinę. Interesuję się turystyką rowerową a w wolnych chwilach jeżdżę na rowerze. W pozostałym czasie myślę o tym aby na rowerze znowu pojeździć i tak właśnie jestem pozytywnie uzależniony od roweru. Pewnie dlatego że jazda na rowerze wpływa na wytwarzanie przez mój organizm endorfin. Ostatnio zostałem pretendentem do sportów walki sumo. Może dlatego lepiej mnie przeskoczyć niż obejść. Podobno mam silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jestem cholernie wrażliwy, łatwo mnie zranić i zniechęcić. Romantyk? Łatwo mnie dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Mam swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzymam. Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreślam .Popełniam wiele błędów, często ranię i potrafię sprawić przykrość. Ufam tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoję. Zamykam się w pudełku marzeń, gdy jest mi źle. Każda życiowa porażka mnie wzmacnia. Potrafię być wredny i złośliwy. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują mnie i samych siebie. Staram się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami mi nie wychodzi. Mam słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak "dorosły" facet czasem jak rozwydrzony, bezmyślny małolat.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2016, 12:49 wysłana przez Konus »